ФК Врчин:
39′ Бошњаковић Иван
60′ Савић Вања
ФК Винча:
25′ Глушчевић Бранислав
27′ Рамић Мирко
52′ Мијаиловић Александар
90+4′ Угринић Милош
90+7′ Ристивојевић Душан

Искључења:
ФК Врчин:
80′ Ђорић Александар

2. Станков Бранислав
3. Младеновић Радослав (од 46′ Вељовић Миле)
10. Јанковић Дејан
11. Даничић Васиљ (од 46′ Пауновић Саша)

6. Глушчевић Бранислав
7. Здравковић Слободан (од 78′ Трајковић Иван)
8. Рамић Мирко (К)
9. Вуковић Душан
10. Стојсављевић Васо (од 63′ Рајковић Вукман)
11. Атанасковић Богдан (од 72′ Ђорђевић Иван)

18. Цупарић Урош

Као што и сам наслов каже, Винча је просула бодове у Врчину.
Екипа Врчина је показала срце и велику жељу за победом, а некада је то најбитније.
У последњих 20 минута, док је наш тим имао играча више, домаћи фудбалери нису поклели и решили су да иду на све или ништа, што им се на крају и исплатило.

Нисмо видели пуно шанси током утакмице, углавном се играло на средини терена, са пуно прекида.
У првом полувремену бележимо једну стативу домаћих после корнера и центаршута на другу стативу, где је играч Врчина ухватио лопту на волеј и погодио оквир гола.

Играо се 39. минут, слободан ударац за Винчу на 40 метара од гола, са леве стране. Глушчевић центрира на другу стативу, Вуковић најбољи у скоку, удара главом и шаље лопту у мрежу домаћих за 0:1 и радост бројних навијача Винче.

У другом полувремену домаћи фудбалери бацају све карте у напад и после две катастрофалне грешке одбране успевају да преокрену резултат головима у 66. и 98. минуту.

Честитамо екипи Врчина на победи, а ми се окрећемо следећој утакмици која нас очекује у суботу, на градском стадиону у Винчи, са почетком у 16:00 часова, против екипе ФК Шумадија из Јагњила.

Желимо посебно да се захвалимо управи фудбалског клуба Врчин што су изашли у сусрет нашем клубу и утакмицу померили са недеље на суботу због кадровских проблема ФК Винча.

Све честитке и фудбалерима Винче који су дали све од себе.
Верујемо да ће се већ од уторка и првог овонедељног тренинга редови Винче консолидовати и да ће наши фудбалери из овог пораза изаћи још јачи.