Распоред утакмица на турниру “Зоран Крстић Крле”

2012. годиште:
Група А:
1. ФК Тријумф
2. ФК Змајеви
3. ФК Бубамара 2010
4. ФК Врчин
Група Б:
1. ФК Болеч
2. ФК Балкан
3. ФК Београд 1929
4. ФК Термодом

Утакмице 2012. годишта се играју на Градском стадиону у Винчи, у суботу 08.06. по следећем распореду:
1. коло
09:30 часова – ФК Тријумф-ФК Змајеви – терен 1
09:30 часова – ФК Бубамара 2010-ФК Врчин – терен 2
09:30 часова – ФК Болеч-ФК Балкан – терен 3
09:30 часова – ФК Београд 1929-ФК Термодом – терен 4
2. коло
11:00 часова – ФК Тријумф-ФК Бубамара 2010 – терен 1
11:00 часова – ФК Змајеви-ФК Врчин – терен 2
11:00 часова – ФК Болеч-ФК Београд 1929 – терен 3
11:00 часова – ФК Балкан-ФК Термодом – терен 4
3. коло
12:00 часова – ФК Тријумф-ФК Врчин – терен 1
12:00 часова – ФК Змајеви-ФК Бубамара 2010 – терен 2
12:00 часова – ФК Балкан-ФК Београд 1929 – терен 3
12:00 часова – ФК Болеч-ФК Термодом – терен 4

Полуфинале:
13:00 часова – А1-Б2 – терен 1
13:00 часова – Б1-А2 – терен 2

Пласман од 5.-8. места:
13:00 часова – А3-Б4 – терен 3
13:00 часова – Б3-А4 – терен 4

Пласман од 7.-8. места:
14:00 часова – поражени А3/Б4-поражени Б3/А4 – терен 3

Пласман од 5.-6. места:
14:00 часова – победник А3/Б4-победник Б3/А4 – терен 1

Пласман од 3.-4. места:
14:30 часова – поражени А1/Б2 – поражени Б1/А2 – терен 1

Финале:
15:00 часова – победник А1/Б2 – победник Б1/А2 – терен 1

 


 

2011. годиште:
Група А:
1. ФК Термодом
2. ФК Браво
3. ФК Бубамара 2010
4. ФК Змајеви
Група Б:
1. ФК Болеч
2. ФК Винча
3. ФК Чукарички
4. ФК Врчин

Утакмице 2011. годишта се играју на Градском стадиону у Винчи, у недељу 09.06. по следећем распореду:
1. коло
09:30 часова – ФК Термодом-ФК Браво – терен 1
09:30 часова – ФК Бубамара 2010-ФК Змајеви – терен 2
09:30 часова – ФК Болеч-ФК Винча – терен 3
09:30 часова – ФК Чукарички-ФК Врчин – терен 4
2. коло
10:30 часова – ФК Термодом-ФК Бубамара – терен 1
10:30 часова – ФК Браво-ФК Змајеви – терен 2
10:30 часова – ФК Болеч-ФК Чукарички – терен 3
10:30 часова -ФК Винча-ФК Врчин – терен 4
3. коло
11:30 часова – ФК Браво-ФК Бубамара 2010 – терен 1
11:30 часова – ФК Термодом-ФК Змајеви – терен 2
11:30 часова – ФК Винча-ФК Чукарички – терен 3
11:30 часова – ФК Болеч-ФК Врчин – терен 4

Полуфинале:
12:30 часова – А1-Б2 – терен 1
12:30 часова – Б1-А2 – терен 2

Пласман од 5.-8. места:
12:30 часова – А3-Б4 – терен 3
12:30 часова – Б3-А4 – терен 4

Пласман од 7.-8. места:
13:30 часова – поражени А3/Б4-поражени Б3/А4 – терен 3

Пласман од 5.-6. места:
13:30 часова – победник А3/Б4-победник Б3/А4 – терен 1

Пласман од 3.-4. места:
14:30 часова – поражени А1/Б2 – поражени Б1/А2 – терен 3

Финале:
14:45 часова – победник А1/Б2 – победник Б1/А2 – терен 1

 


 

2010. годиште:
Група А:
1. ФК Болеч
2. ФК ГСП Полет Дорћол
3. ФК Тријумф
4. ФК Змајеви
Група Б:
1. ОФК Лавови
2. ФК Термодом
3. ФК Винча
4. ФК Спартак

Утакмице 2010. годишта се играју на Градском стадиону у Винчи, у суботу 08.06. по следећем распореду:
1. коло
10:00 часова – ФК Болеч-ФК ГСП Полет Дорћол – терен 1
10:00 часова – ФК Тријумф-ФК Змајеви – терен 2
10:00 часова – ОФК Лавови-ФК Термодом- терен 3
10:00 часова – ФК Винча-ФК Спартак – терен 4
2. коло
11:30 часова – ФК Болеч-ФК Тријумф – терен 1
11:30 часова – ФК ГСП Полет Дорћол-ФК Змајеви – терен 2
11:30 часова – ОФК Лавови-ФК Винча – терен 3
11:30 часова – ФК Термодом-ФК Спартак – терен 4
3. коло
12:30 часова – ФК ГСП Полет Дорћол-ФК Тријумф – терен 1
12:30 часова – ФК Болеч-ФК Змајеви – терен 2
12:30 часова – ФК Термодом-ФК Винча – терен 3
12:30 часова – ОФК Лавови-ФК Спартак – терен 4

Полуфинале:
13:30 часова – А1-Б2 – терен 1
13:30 часова – Б1-А2 – терен 2

Пласман од 5.-8. места:
13:30 часова – А3-Б4 – терен 3
13:30 часова – Б3-А4 – терен 4

Пласман од 7.-8. места:
14:00 часова – поражени А3/Б4-поражени Б3/А4 – терен 4

Пласман од 5.-6. места:
14:00 часова – победник А3/Б4-победник Б3/А4 – терен 2

Пласман од 3.-4. места:
14:30 часова – поражени А1/Б2 – поражени Б1/А2 – терен 2

Финале:
15:00 часова – победник А1/Б2 – победник Б1/А2 – терен 2

 


 

2009. годиште:
Група А:
1. ФК Винча Б
2. ФК Болеч
3. ФК Браво
4. ФК Бубамара 2010
Група Б:
1. ФК Врчин
2. ФК Винча
3. ФК Змајеви
4. ФК Ланоса

Утакмице 2009. годишта се играју на Градском стадиону у Винчи, у недељу 09.06. по следећем распореду:
1. коло
10:00 часова – ФК Винча Б-ФК Болеч – терен 1
10:00 часова – ФК Браво-ФК Бубамара 2010 – терен 2
10:00 часова – ФК Врчин-ФК Винча – терен 3
10:00 часова – ФК Змајеви-ФК Ланоса – терен 4
2. коло
11:00 часова – ФК Винча Б-ФК Браво – терен 1
11:00 часова – ФК Болеч-ФК Бубамара 2010 – терен 2
11:00 часова – ФК Врчин-ФК Змајеви – терен 3
11:00 часова – ФК Винча-ФК Ланоса – терен 4
3. коло
12:00 часова – ФК Болеч-ФК Браво – терен 1
12:00 часова – ФК Винча Б-ФК Бубамара 2010 – терен 2
12:00 часова – ФК Винча-ФК Змајеви – терен 3
12:00 часова – ФК Врчин-ФК Ланоса – терен 4

Полуфинале:
13:00 часова – А1-Б2 – терен 1
13:00 часова – Б1-А2 – терен 2

Пласман од 5.-8. места:
13:00 часова – А3-Б4 – терен 3
13:00 часова – Б3-А4 – терен 4

Пласман од 7.-8. места:
13:30 часова – поражени А3/Б4-поражени Б3/А4 – терен 4

Пласман од 5.-6. места:
13:30 часова – победник А3/Б4-победник Б3/А4 – терен 2

Пласман од 3.-4. места:
14:30 часова – поражени А1/Б2 – поражени Б1/А2 – терен 4

Финале:
14:45 часова – победник А1/Б2 – победник Б1/А2 – терен 2

 


 

2008. годиште:
Група А:
1. ФК Болеч
2. ФК Термодом
3. ФК Спартак
4. ФК Врчин
Група Б:
1, ФК Дунавац
2. ФК Винча
3. ФК Змајеви
4. ФК Бубамара 2010

Утакмице 2008. годишта се играју на Градском стадиону у Винчи, у суботу 08.06. по следећем распореду:
1. коло
16:00 часова – ФК Болеч-ФК Термодом – терен 1
16:00 часова – ФК Спартак-ФК Врчин – терен 2
16:35 часова – ФК Дунавац-ФК Винча – терен 1
16:35 часова – ФК Змајеви-ФК Бубамара 2010 – терен 2
2. коло
17:15 часова – ФК Болеч-ФК Спартак – терен 1
17:15 часова – ФК Термодом-ФК Врчин – терен 2
17:50 часова – ФК Дунавац-ФК Змајеви – терен 1
17:50 часова – ФК Винча-ФК Бубамара 2010 – терен 2
3. коло
18:30 часова – ФК Термодом-ФК Спартак – терен 1
18:30 часова – ФК Болеч-ФК Врчин – терен 2
19:10 часова – ФК Винча-ФК Змајеви – терен 1
19:10 часова – ФК Дунавац-ФК Бубамара 2010 – терен 2

Пласман од 5.-8. места:
19:45 часова – А3-Б4 – терен 1
19:45 часова – Б3-А4 – терен 2

Полуфинале:
20:25 часова – А1-Б2 – терен 1
20:25 часова – Б1-А2 – терен 2

Пласман од 7.-8. места се не игра

Пласман од 5.-6. места:
21:00 часова – победник А3/Б4-победник Б3/А4 – терен 1

Пласман од 3.-4. места:
21:00 часова – поражени А1/Б2 – поражени Б1/А2 – терен 2

Финале:
21:50 часова – победник А1/Б2 – победник Б1/А2 – терен 1

 


 

2007. годиште:
Група А:
1. ЖФК Винча
2. ФК Болеч
3. ФК Ланоса
4. ФК Термодом
Група Б:
1. ФК Винча
2. ШФ Лион
3. ЖФК Винча Б
4. ФК Спартак

Утакмице 2007. годишта се играју на Градском стадиону у Винчи, у недељу 09.06. по следећем распореду:
1. коло
16:00 часова – ЖФК Винча-ФК Болеч – терен 1
16:00 часова – ФК Ланоса-ФК Термодом – терен 2
16:35 часова – ФК Винча-ШФ Лион – терен 1
16:35 часова – ЖФК Винча Б-ФК Спартак – терен 2
2. коло
17:15 часова – ЖФК Винча-ФК Ланоса – терен 1
17:15 часова – ФК Болеч-ФК Термодом – терен 2
17:50 часова – ФК Винча-ЖФК Винча Б – терен 1
17:50 часова – ШФ Лион-ФК Спартак – терен 2
3. коло
18:30 часова – ЖФК Винча-ФК Термодом – терен 1
18:30 часова – ФК Болеч-ФК Ланоса – терен 2
19:10 часова – ФК Винча-ФК Спартак – терен 1
19:10 часова – ШФ Лион-ЖФК Винча Б – терен 2

Пласман од 5.-8. места:
19:45 часова – А3-Б4 – терен 1
19:45 часова – Б3-А4 – терен 2

Полуфинале:
20:25 часова – А1-Б2 – терен 1
20:25 часова – Б1-А2 – терен 2

Пласман од 7.-8. места се не игра

Пласман од 5.-6. места:
21:00 часова – победник А3/Б4-победник Б3/А4 – терен 1

Пласман од 3.-4. места:
21:00 часова – поражени А1/Б2 – поражени Б1/А2 – терен 2

Финале:
21:50 часова – победник А1/Б2 – победник Б1/А2 – терен 1


 

Comments

comments